Řasy

Permanentní řasy prodlužuji prioritně s produkty Diamonds Lashes. Je pro mě maximálně důležité, aby prodloužení bylo pro Vaše vlastní řasy zcela bezpečné, působilo přirozeně a lichotilo tvaru Vašeho oka i obličeje. V případě světlých tipů pracujeme i s barvou řas.

Prodloužení provádím technikami: 2D-3D a větších objemy 3D-6D

K zatočení řas používám C/D a jejich kombinace v tloušťkách min. 0,03 - max. 0,1 mm.

  • Aplikace prvních řas trvá 2-3h a cena je závislá na hustotě a technice 2500,- – 3500,-
  • Doplnění stojí 600,- – 800,-, pokud děláme skoro či nový set u dlouhodobé klientky, tak 1000-1500,-
  • + spodní řasy 300,-
  • + úprava a barvení obočí 150,-

Během lepení pravidelně obměňuji pracující kapku lepidla za čerstvou pro maximální trvanlivost spojů, oči omývám fyziologickým roztokem a silně čistící hypoalergenní pěnou, používám fixaci nanosprejem, ošetření očního víčka pro citlivé klientky a pro alergické klientky mám speciální podložky. Ovládám několik metod tapování očí pro urychlení času a zpřesnění práce, odděluji jednotlivá řasová patra a volím individuální délky pro jednotlivá patra. Vždy používám alespoň 5 délek na jedno oko a 1 či dvě zakřivení. Někdy i různé síly řas.

U práce si nepovídáme (nebezpečí mrkání a zvýšení mé koncentrace na Vás), ležíte na vyhřívaném lehátku a na speciálním na prodlužování určeném pěnovém polštáři. Během aplikace můžete u mě poslouchat po kapitolách audioknihy, hudbu či spát, nechat schnout nehty či si zabalit ruce do zábalu.

 

Vzhledem k mé časové vytíženosti jsem schopná poskytovat tuto službu jen v omezeném množství, takže nové klientky nabírám průběžně dle aktuálního počtu.

Prodlužuji v Jablonci nad Nisou nebo kousek u Mladé Boleslavy.

 

Vyhrazuji si právo odmítnout klientku, která žádá délku či sílu řas, jež dle mého názoru ohrožuje její vlastní řasy. 

Zničené či prořídlé řasy rozhodně nejsou normálním jevem po sundání.

Working...