Svatby

Svatby jsou přechodový rituál. Významný moment, kdy se žena rozhodne dospět do své největší krásy, něhy a moudrosti.

Mým přáním je svou moderní prací navazovat na prastaré tradice zdobení nevěsty. Tenkrát to byly masáže, malování posvátných symbolů na tělo, péče o dívku v kruhu nejbližších žen. Ty jí mezitím dávaly rady do života, vyprávěly příběhy a provázely nevěstu celým procesem z role dcery do role manželky. Citlivé ženy se mnou mohou touto cestou projít vědomě při samotných přípravách anebo pomocí rituálu pro nevěstu, který také pořádám. Více se o tom můžete dozvědět v knize Novodobé ženské rituály, kde o své práci píšu a nebo zde na stránkách či dotazem na mě.

Svatební vizáž

Každý rok doprovodím na této křehké cestě za vírou v lásku, okolo 70ti nevěst. Prosím Vás tedy o velmi včasné rezervování termínu.

Líčení vytvořím takové, abyste se v něm cítila dobře. Záleží jen na Vás, zda chcete výrazné nebo jemné líčení. Pro mě zůstává nutnost zapracovat a správně kombinovat přípravky, mění se pouze barevnost a intenzita. I jemné líčení vyžaduje dlouhou výdrž a musí působit dobře jak naživo, tak na Vašich svatebních fotografiích. Ideální kombinaci spolu promyslíme na zkoušce. Abyste byla spokojená, potřebuji od Vás trpělivost a ochotu hledat Vaši svatební tvář. Často rozhodují milimetry. Totéž samozřejmě platí i pro účes, kde velmi ráda vycházím z přirozených vlastností vlasů a aktuální kondice. Pomoci případně mohou příčesy, ozdoby, živé květiny…

Svoji práci odvádím podle mého nejlepšího vědomí a svědomí, už pro mou vlastní radost a spokojenost. Chci, aby mě práce motivovala k dalším výzvám, a chci si stát za svými výsledky. Jak vážně beru Vaše prosby a nápady, tak zároveň věřím, že prioritou je odlehčená atmosféra a pozitivní emoce.

Pro představu mého rukopisu si prohlídněte galerii obrázků. Děkuji za možnost zveřejnění svým milým nevěstám.

"Dobrý den Andělko, ještě jednou bych Vám chtěla moc poděkovat za skvělé nalíčení, které mi vydrželo celý parný den.  Jste úžasná, všude Vás chválím jak to jen jde, jste takový Anděl krásy! Přeji Vám mnoho úspěchů jak v soukromém tak i v pracovním životě. Mějte se krásně:-)" nevěsta 2015 Randýsková Pavla

"Krásný večer, Andělo, chtěla bych Vám ještě jednou z celého srdce poděkovat za to, že jste pomohla udělat náš svatební den krásnějším a pohodovějším. Ve stylingu od Vás jsem se celý den i noc cítila skvěle, uvolněně a táááák přirozeně. Krásnější účes jsem asi nikdy neměla. I díky Vám jsme měli svatbu jako z pohádky. Jste úžasná a patří Vám mé obrovské DÍKY!!!!!! Věřím, že bude zase někdy příležitost potkat se. Ať se Vám vše jen a jen daří. Radka Trnková" nevěsta 2016

"Ahoj Adélko, jen Ti chci poděkovat za nalíčení  mojí nevěsty, vypadala kouzelně :-) Opravdu byla moc krásná, jsi šikulka! Moc díky" ženich Tomáš Hofman 2016

Svatba-Vysehrad-13

Svatební líčení / účes

pro Liberecký kraj/ Mladou Boleslav: líčení či pouze účes 2000,-  komplet 3000,- (Cena je nižší, protože v libereckém kraji mám běžně více, než-li jednu nevěstu za den a ne vždy je reálné Vás připravit přímo před obřadem)

pro ostatní města: 3000,- komplet 5000,- (nevěstu mám pouze jednu a věnuji se pouze její svatbě)

V ceně jsou online konzultace, zkouška svatební vizáže, jednorázové umělé řasy, výpůjčení příčesů do vlasů (+ vratná záloha), líčení a česání ve svatební den a hlavně! make-up tvořený AIRBRUSHEM! (Mnohem trvanlivější, přirozenější s velmi jemnými přechody. Jinou varinatu nalíčení volím pouze, je-li pro Vás vhodnější než airbrush).

Cestovné mimo Liberec / Mladou Boleslav / Prahu je 7,- /km.

Doličování dalších svatebčanů je za sníženou cenu 500,- (900,- s účesem), avšak je třeba se domluvit dopředu, abych si správně vymezila čas především na Vás.

NOVINKA proti vráskám a váčkům pod očima: Možnost vyhlazení vrásek a vypnutí kůže. Efekt opravdu velmi viditelný a značný. Jedná se o užití speciálního séra + speciální techniky na vyplnění vrásek, vaků pod očima a jiné. Trvanlivost je cca 8hod, poté se kůže vrací zpět k normálu. Tato služba je za příplatek 400,- (ozkoušení na svatební zkoušce).  Jednorázově (například pro maminky na svatbě) 250,-

A součástí jsou slevy na další služby jako jsou prodloužené řasy, zabavné tetování pro Vaše hosty, svatební rituál pro nevěstu aj.

Slevy: 

PRODLOUŽENÍ ŘAS: Nevěsty se často na svatbu rozhodnou pro permanentní prodloužené řasy, které i já doporučuji. Máte jistotu, že si na svatbě můžete dosytosti zaplakat a odjet krásná na svatební cestu, kde už se po ránu můžete věnovat jen líbánkám a né líčení ;-) Pokud i Vy by jste o ně měla zájem, máte ode mě  jako součást svatebního balíčku - první set řas za sníženou cenu 1500,- (klasická cena 1500-2800,- dle techniky)

NEZAPOMENUTELNÝ ZÁŽITEK: Svatební rituál pro nevěstu již od 2 000,- 

ZÁBAVA PRO HOSTY: Na AIRBRUSH TETOVÁNÍ hennou jako atrakci pro hosty a upomínku svatebního dne. Trvanlivost cca 4 umytí, vzory dle Vašeho přání, možnost i vlastních motivů. Hosté si ze svatby odnáší malé znamení a vzniká spousty vtipných fotek a situací. Viz.: atrakce

" Ráda bych přispěla i se svým příběhem s Andělkou. Hledala jsem nekoho, kdo by mě nalíčil a učesal na svatbu. Dostala jsem na Andělu tip od fotografky Fialové a od prvního okamžiku mi byla sympatická. Navíc ihned vystihla moje představy. Každý mi potom chválil jak účes tak make-up. Cítila jsem se v něm velmi přirozeně a žensky. Přeju Jí do budoucna víc takových spokojených lidí okolo sebe jako jsem byla ja." nevěsta z roku 2015 Petra Lišková

"Úžasná Andělko, to jméno máš od Boha nebo Bohyně, viď? Náš den ještě neskončil a já Ti už musím psát. Děkuji! Nikdy nevyjádřím jak oc jsem vděčná, že jsem po všech těch pokusech našla Tebe! Dnes jsi byla andělem mého dne. Jen díky Tobě jsem se cítila klidná a natěšená a pak celý den nádherná. Petr mi řekl, že jsem nejkrásnější co kdy viděl. Děkuji. Děkuji a moc doufám, že se opět shledáme. Teda už né jako nevěsta, jo? ;-)" nevěsta 2014 Lucka Janotová

"Krásný den, Andělko! Tak jsem obdržela první fotečky ze našeho svatebního dne a padám úžasem. Zasílám ty, kde je vidět Vaše precizní líčení a účes :) Zatím jsem obdržela jen pár kousků a moc se těšíme na další. Jsem moc ráda, že jste tento den se mnou strávila právě Vy, bylo tak postaráno o bezvadnou atmosféru! Také se moc těším na další příležitost, kdy byste mě mohla zase načesat a udělat ze mně krásku :) Až taková nastane, oslovím určitě Vás! Mějte se krásně, Martina" Martinka Krestešová nevěsta 2015

+420 737 502 262 - preferuji SMS, make-ab@email.cz
Poptávka
13934596_1412729135408938_8693572331483727412_n

Před zkouškou

Prvním naším kontaktem je ověření dostupnosti termínu:

PROSÍM O ZASLÁNÍ EMAILU, KDE JE V PŘEDMĚTU UVEDENO VAŠE JMÉNO, DATUM A MÍSTO PŘÍPRAV NA SVATBU. Např.: Barbora Vdavkůchtivá, 17.5.2017, Dejvice. Email zašlete na: make-ab@email.cz, případně zde přes kontaktní formulář. I tam však nezapomeňte zdůraznit tyto informace. Ideálně i čas v kolik hodin chcete být připravená a zda odhadujete zájem nějakých dalších svatebčanů, ženicha či jiné. 

Po rezervaci termínu mi e-mailem zašlete fotografii Vás, svatebních šatů, kytice a inspirační fotky líčení a make-upu, které mi napoví o Vás a Vašem vkusu. Také přesné místo a čas, kdy/kde máte být připravená. Dopředu si promyslete, jakou tvář ve svatební den chcete ukázat. Chcete být romantická, lehce provokativní, dramatická, vášnivá, jemná, přirozená? Ideálně se pobavíme i o Vašem partnerovi, abychom Vaším vzhledem podpořili celkovou vizuální harmonii mezi Vámi. Prosím poptejte se, kdo cca bude další chtít nalíčit a učesat. Počtu se nebojte, mám šikovné studentky.

Na zkoušku přijďte prosím nenalíčená a s čerstvě umytými vlasy (ráno). Zkouška probíhá u nás na statku Březinka 29, Bělá p.Bezdězem. Moc doporučuji si zkoušku spojit s výletem po místním okolí. 

Po domluvě je možná zkouška i v Praze za příplatek 700,-

Před zkouškou si, prosím, níže stáhněte dotazník a vyplněný mi pošlete zpět na email.

Dotazník ke stažení

TIPY PŘED SVATBOU

  • Nestříhejte příliš vlasy, opatrně s hodně sestříhanými střihy.
  • Pleť dostaňte do top kondice. Můžu měnit barevnost Vaší pleti, ne však její strukturu.
  • Vlasy silně hydratujte. Hodně poškozeným vlasům doporučuji kůry Olaplex (vždy s hydratací).
  • Opatrně na stres. To čeho nevěsty po svatbě litují, je právě zbytečné trápení před svatebním dnem.
  • Zůstaňte klidná pokud před svatbou gradují strachy, pochybnosti a konflikty (třeba i v rodině). Je to zcela normální jev. Doporučuji co nejvíce toho vyřešit a "opustit" ještě před svatbou. Popřípadě doporučuji svatební rituál pro nevěstu.
  • Smiřte se s tím, že perfektní pro všechny prostě nebudete. Je to svatba Vás a Vašeho snoubence. Nesnažte se za každou cenu všechny uspokojit.
  • Zapojte láskyplně partnera do příprav, ať se ze svatby nestane jen Váš den. Chcete přece, aby ten slib byl důležitý i pro něj, ne? 

"Milá Andělo, Vy jste prostě anděl se zlatýma rukama (ale to není asi moc originální, předpokládám, že Vám to říká snad každý :c) V sobotu jste z Mácy dotvořila krásnou a úžasnou nevěstu, ze mě pak důstojnou svědkyni, které účes i líčení přežilo jak vedro, tak ročního loupežníka :c) Ale chci říct něco jiného - víc než to, co pak bylo celý den na nás vidět, si cením toho, co jsem si od Vás odnesla z příprav. Pocity klidu, pohody, tajemna, těšení se na věci příští, zamyšlení se nad tím, co dělá šťastné manželství a partnerství. Na vlastní oči jsem viděla, jak to s lidmi umíte - jste skvělá :c) Díky za pohodový start, ze kterého jedu ještě dnes. Je vzácné potkat člověka, jako jste Vy. Mějte se krásně a ať se Vám daří :c) Zuzana" Svědkyně nevěsty 2016

"Milá Andělko, moc ráda bych Vám poděkovala za Vaše andělské líčení a účesy. Jen díky Vám jsem si připadala opravdu krásně a i přes velké teplo a spousty emocí vše vydrželo až úplně do konce, kdy ve 4 ráno jsme odpadli unavení a šťastní. 

"Jsem moc ráda, že jsem si Vás vybrala vážím si Vaší práce. Přikládám alespoň pár fotografií. 
Ještě jednou moc děkuji a i za moji maminku, sestru a kamarádku. Všechny jsme byly naprosto spokojeni! " Terezka Provazníková, nevěsta 2016

+420 737 502 262 - preferuji SMS
Poptávka
11020921_10204485678922598_9144714476455868281_n

Svatební rituál

Jako doplňkovou a jedinečnou službu nabízím svatební rituály. Prošla jsem jejich ročním výcvikem. Svatební rituál je prožitkový večer (nebo svatební ráno) vymezený pro nevěstu a okruh jejích blízkých žen. Pomáhá jí přijmout novou roli manželky a opustit vše „staré“ (strachy, vztahy, vzorce chování a jiné). Může být koncipován na míru v souladu s nevěstiným náboženstvím nebo jen jako mystický zážitek. Při něm pocítí nevěsta podporu svých žen, vytvoří si svůj manželský talisman, bude rozmazlována, dostane dary, masáž, meditaci aj. dle konkrétní domluvy.

Cena rituálu je dle složitosti od 2tis. do cca 5tis. Odvíjí se podle žádaných rekvizit, jídla, olejů, svíček atd. Vše potřebné si však nevěsta může sehnat sama a bude účtováno jen základní lektorné.

+420 737 502 262 - preferuji SMS
Poptávka

Working...